• Novoročné prianie

• Drahí žiaci, milí rodičia, starí rodičia a vážení priatelia Základnej Umeleckej školy,

S blížiacim sa koncom roka by sme vám chceli zo srdca poďakovať za všetky kúsky umenia, radosti a nadšenia, ktoré ste s nami zdieľali. Spoločne sme tvorili kúzelný svet hudby, divadla, výtvarného umenia a ďalších umeleckých zážitkov.

Nech Nový rok prinesie do vašich životov nové melódie, farby a tance. Prajeme vám plátno naplnené kreativitou a noty, ktoré budú rezonovať v srdciach. Ďakujeme vám za vašu oddanosť a podporu, a sme nesmierne vďační, že môžeme byť súčasťou vašich umeleckých príbehov.

Šťastný Nový rok 2024 plný inšpirácie, tvorivosti a úžasných umeleckých momentov! Tešíme sa na ďalšie spoločné umelecké dobrodružstvá.

S láskou a pozitívnou energiou,

Tím Základnej Umeleckej školy