• VÝTVARNÍCI POZOR!

Pani učiteľka Mgr. Belanová prosí všetkých svojich žiakov alebo ich rodičov aby ju kontaktovali cez Viber alebo mailom na ludbelanova@gmail.com

Žiakov z Chynorian prosí ich triedna učiteľka D. Laurovič aby ju kontaktovali cez WhatsApp.

OZNAM – PRIJÍMACIE SKÚŠKY

Vedenie školy oznamuje rodičom, že na základe Rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky zo dňa 26. marca 2020 sa prijímacie skúšky do základných umeleckých škôl uskutočnia počas troch týždňov, a to najskôr do dvoch týždňov od skončenia mimoriadneho prerušenia školského vyučovania.

Termín prijímacích skúšok bude včas zverejnený na stránke našej školy, na vývesnej tabuli pred Základnou umeleckou školou na Pribinovej ulici aj v obecnom rozhlase.

Na základe opatrenia ministerstva školstva

ostáva Základná umelecká škola zatvorená až do odvolania.

Vedenie školy.

Výučba cez sociálne siete

Oznamujeme všetkým rodičom, že výučba žiakov ZUŠ bude podľa možností učiteľov a žiakov prebiehať prostredníctvom sociálnych sietí ( Messenger, What᾽s  up, Viber,Skype...). Rodičia sa môžu telefonicky skontaktovať s triednymi učiteľmi svojich detí.

Ďakujeme za pochopenie.