• OZNAM PRE RODIČOV

• Oznámenie o výške príspevku na iastonú úhradu nákladov v základnej umeleckej kole v k.r. 2019/2020

V súlade so veobecne záväznm nariadením Obce Boany . 2/2019 o poplatkoch v kolskch zariadeniach sa od 1. 9. 2019 mení príspevok na iastonú úhradu nákladov spojench so túdiom v základnej umeleckej kole nasledovne:

Prípravné túdium (vetky odbory) / mesane

a) Hudobnodbor – individuálne forma vyučovania   7 €/ mesane

b) Druhý hlavný predmet – individuálna forma   25 /  mesačne

c) Vtvarnodbor – skupinová forma vyučovania    6 €/ mesane

d) Literárno-dramatickodbor – skupinová forma vyuovania   6 /mesane

túdium pre dospelch – individuálna aj skupinová forma vyuovania   30 /mesane

iak, ktornedal kole estné vyhlásenie (vetky odbory)   25 /mesane

2) Na iastonú úhradu nákladov na túdium v ZUprispieva plnoletý žiak a zákonnzástupca neplnoletého iaka.

3) Zriaovatezákladnej umeleckej koly môe rozhodnúo zvýšení alebo odpustení príspevku, ak plnoletý žiak alebo zákonnzástupca neplnoletého iaka o to písomne poiada a predloí doklad o tom, e je poberateom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi poda osobitného predpisu (zákon . 599/2003 Z. z. o pomoci v hmotnej núdzi )